Sortiment

Široký sortiment slaného i sladkého podle starých receptur

Běžné pečivo

Běžné pečivo

Nedáte dopustit na klasiku? Vyberte si z naší nabídky běžného pečiva.
Vícezrnné

Vícezrnné

Při výrobě vícezrnného pečiva používáme mimo pšeničné mouky také žitnou, ječnou nebo špaldovou.
Chléb

Chléb

Naši pekaři pro Vás denně pečou několik druhů chlebů podle receptury z roku 1939.
Koláče

Koláče

Každý den pro Vás ručně vyrábíme tři druhy koláčů.
Listové výrobky

Listové výrobky

Šátečky s různou náplní, kytičky s vaječným pudinkem, kostky s meruňkou a další.
Koblihy

Koblihy

Naše koblihy mísíme z polohrubé mouky, vajíček, rumového aroma a dalších surovin.
Vánočky a mazance

Vánočky a mazance

Jak na Vánoce, Velikonoce tak i po celý rok pro Vás pečeme výborné vánočky a mazance.
Plněné pečivo

Plněné pečivo

Do práce, do školy nebo třeba na výlet – zde všude oceníte naše pečivo, které pro Vás plníme výběrovou uzeninou a čerstvou zeleninou.
Ostatní druhy pečiva

Ostatní druhy pečiva

Preclíky, kokosky nebo trvanlivé výrobky.

Běžné pečivo

Nedáte dopustit na klasiku? Vyberte si z naší nabídky běžného pečiva (rohlíky, housky, bagetky), používáme výhradně tradiční receptury s naším vyráběným pšeničným kvasem z těch nejčerstvějších surovin.

Nově na našich pultech můžete zkusit francouzskou bagetu nebo ciabattu s vlašskými ořechy.

Vícezrnné pečivo

Při výrobě vícezrnného pečiva používáme mimo pšeničné mouky také žitnou, ječnou nebo špaldovou.

Naleznete u nás pohankové rohlíky, formanské housky, vícezrnné bulky a spousty dalších.

Chléb

Milujete vůni čerstvého chleba? My také, naši pekaři pro Vás denně pečou několik druhů chlebů podle receptury z roku 1939 k jejichž výrobě používáme náš každý den vyráběný žitný kvas. Pečeme pro Vás od brzkých ranních hodin tak, abyste si mohli naše pečivo dopřát už ke snídani.
Výběr z našich chlebů: škvarkový, cibulový, slunečnicový, žitný, špaldový, celozrnný a samozřejmě náš český.

Koláče

Každý den pro Vás ručně vyrábíme tři druhy koláčů (tlačené, vázané a moravské neboli „dvakrát plněné“).

Sice jsou to tři různé tvary, ale za to si můžete vybrat z několika druhů náplní, které si na pekárně také sami vyrábíme. V našich ovocných náplních při každém zakousnutí ucítíte kousky, protože je vyrábíme z ovoce. Mák si sami meleme a vaříme. Tvarohovou náplň děláme z tvarohu, vajíček, cukru a mouky bez stabilizátoru podle receptury mého dědy.

Listové výrobky

Listové těsto u Nás začíná od mouky a dalších surovin, mísením, balení tuku do vodánku až následným provalováním těsta a tuku. Poté z těsta vyrábíme šátečky s různou náplní, kytičky s vaječným pudinkem, kostky s meruňkou, a i slané výrobky jako je šnek se sýrem, nivou a šunkou nebo zelňák s kysaným zelím, anglickou slaninou a cibulkou.

Koblihy

Naše koblihy mísíme z polohrubé mouky, vajíček, rumového aroma a dalších surovin. Olej, na kterém smažíme koblihy každý den filtrujeme a tím dosáhneme nejlepší kvality a hlavně chuti. Najdete u nás ovocné koblihy, které plníme jednodruhovou náplní jahodovou nebo meruňkou, čoko koblížku naplněnou lískooříškovým nugátem nebo koblihu s vanilkovým krémem. Z koblihového těsta pro Vás dále vyrábíme skořicové banánky, vanilkové banánky, koblihová kolečka nebo vdolečky s povidlem a tvarohem.

Vánočky a mazance

Jak na Vánoce, Velikonoce tak i po celý rok pro Vás pečeme výborné vánočky a mazance. Každou vánočku ručně splétáme, mazanec stáčíme, a proto je každý kousek jedinečný, bohatě posypaný mandlovými plátky.

Kromě výše jmenovaných výrobků pro Vás pečeme buchtičky (dukátové, tvarohové, makové, povidlové), mrkváče (malina, povidlo), croissanty, loupáky, makovky a další…

Plněné pečivo

Do práce, do školy nebo třeba na výlet – zde všude oceníte naše pečivo, které pro Vás plníme výběrovou uzeninou a čerstvou zeleninou. Bagetku, dalamánek nebo kornspitz plněný vepřovou šunkou. Pohankový rohlík nebo formanskou housku se sýrem a nivou. Housku plněnou turistickým salámem a kyselou okurkou.

Ostatní druhy pečiva

Najdete u nás i trvanlivé výrobky jako například kokosky, které mají svou dlouhou trvanlivost díky cukrovému rozvaru. K pivu a vínu Vám nabízíme naše preclíky, které jsou křupavé a křehké díky vysokému podílu tuku.

Pravidelně se snažíme naši nabídku rozšiřovat i o další varianty pečiva, na základě poptávky od našich zákazníků.

Nahoru