Cukrárna Karkadé

Naše cukrářky pro Vás denně vyrábí desítky zákusků pod značkou Karkadé

Zastavte se v cukrárně a ochutnejte naše zákusky nebo tu nejlepší zmrzlinu, kterou vyrábíme pod značkou Karkadé! Domácí, z čerstvého ovoce, smetany a dalších ingrediencí. Najdete nás v Čelákovicích a nově i v Českém Brodě!

Zmrzlina

Na kvalitě nám záleží, proto se při výrobě naší zmrzliny vyhýbáme veškerým přídavným látkám, tzv. „éčkům“. Zmrzlinu vaříme z plnotučného mléka, smetany a cukru podle tradičních receptur, naši zmrzlináři se učili přímo od mistrů v italské Boloni. Odtud také pramení název cukrárny – při výrobě ibiškové zmrzliny se zakladatelce Janě název Karkadé zalíbil natolik, že z něj vytvořila značku, pod kterou už od roku 2014 v Čelakovicích vyrábí tu nejlahodnější zmrzlinu.

Při výrobě dbáme na výběr těch nejlepších surovin, od čerstvého ovoce až po kvalitní smetanu. Na své si přijdou jak milovníci klasických příchutí (vanilka, čokoláda, jahoda, pistácie) tak ti, kteří se nebojí i netradičních chutí (zelenina, mrkev, burčák). Aktuální nabídku naleznete vždy přímo v naší cukrárně v Čelákovicích a Českém Brodě.

Kromě kopečkové zmrzliny se zabýváme výrobou točené zmrzliny. K výrobě používáme čerstvý bílý jogurt a čerstvé maliny ke kterým přidáme cukr a vodu a zmrzlina je na světě. Tu prozatím naleznete pouze v Českém Brodě.

Nemluví za nás jen stovky spokojených zákazníků, ale také několik ocenění. Třeba Cena diváků 2018 z pražského Ice Cream Festivalu.

Vyzkoušejte také naše mléčné koktejly. Osvěží Vás a můžete si je odnést i s sebou. Výběr příchutí je na Vás, koktejl Vám připravíme přímo na místě ze zmrzliny, která je právě v nabídce.

Zákusky

Náš cíl je odlišit se výrobou z nejlepších surovin bez náhražek. Přijďte ochutnat minidezerty a jiné netradiční zákusky naší vlastní výroby. Zkuste třeba Špičku nebo Schwarzwald. Naši cukráři používají renomovanou čokoládu značky Callebaut.

Dorty

Naše cukrářka Anička pro Vás navíc připravuje široký výběr výborných domácích dortů, které oceníte zejména na svatbách nebo narozeninových či jiných oslavách. Máte specifické požadavky ohledně svého vysněného dortu? Žádný problém, stačí se zastavit nebo nás kontaktovat se svým přáním, naši cukráři se Vám budou snažit maximálně vyhovět.

Káva a nápoje

Co by to bylo za cukrárnu bez výběrové kávy. Zastavte se u nás posedět a vychutnat si čerstvou kávu značky Milani. Ochutnejte espresso, americano, caffé latte a další. Snažíme se, aby si u nás vybral opravdu každý, proto pro Vás máme i kávu bez kofeinu.

Kromě kávy si u nás můžete vychutnat i sypaný černý, zelený nebo ovocný čaj, čaj z čerstvé máty nebo zázvoru. Zejména v létě pak oceníte naši nabídku čerstvě vylisovaných, chlazených, 100 % ovocných šťáv (pomeranč, grep) a také nabídku domácích limonád nebo naší ledovou tříšť, kterou vyrábíme z čerstvého ovoce. Díky vysokému podílu ovoce nepoužíváme žádnou chemii. Zastavte se a ochutnejte naši jahodovou tříšť plnou jahod!

Chlebíčky

Pokud nemáte chuť na sladké, možná Vás osloví nabídka našich domácích chlebíčků. Nabízíme nepřeberné množství variant, s čerstvou zeleninou, kvalitní uzeninou a sýry. Samozřejmostí je možnost objednání chlebíčků na Vaší akci. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Nahoru